Ceny vstupného (Ceník 2024)

Přibližný přehled cen vstupného. Prosím, vezměte na vědomí, že aktuální ceny se mohou lišit.

Typ vstupenky Dospělý Dítě (6-14 let) Rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti)
Denní vstupenka 42 € 33 € 123 €
Večerní vstupenka 29 € 19 € 79 €
2-denní vstupenka 75 € 57 € 219 €

Tyto ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit od aktuálních cen. Pro nejnovější informace o cenách navštivte oficiální webové stránky Tropical Islands.

Kombinované vstupné Vás zbaví poplatků za přechody mezi jednotlivými částmi Tropical Islands.

Zobrazit pobyty se slevou v Tropical Islands » Zobrazit zájezdy do Tropical Islands » Zobrazit dostupnost ubytování v Tropical Islands »

 

Ubytování

Noc ve stanu                                                                               Zjistit cenu → 

Noc v chatce se snídaní                                                            Zjistit cenu → 

 

Ostatní

 

Jednodenní poplatek                                                                 10,00 €

Oběd nebo večeře                                                                       cca 18,00 €

Pivo                                                                                                   5,20 €

Let balónem                                                                                   20,00 €

Parkoviště                                                                                       zdarma

 

 

Způsob placení

Při vstupu do aquaparku TROPICAL ISLANDS dostane každý návštěvník na ruku speciální čip, který vypadá jako náramek či hodinky. Toto zařízení slouží k zamykání a odemykání skříňky, k přecházení z jedné části do druhé a k placení v obchodech nebo restauracích. Vše co tímto čipem zaplatíte, se Vám automaticky přičte na účet, který dostanete při odchodu. Nikde v komplexu tedy hotovými penězi platit nebudete, čip však musíte mít na sobě během celého pobytu.

Zobrazit pobyty se slevou v Tropical Islands » Zobrazit zájezdy do Tropical Islands » Zobrazit dostupnost ubytování v Tropical Islands »

Časté dotazy

  1. Kde se nachází Tropical Islands? Tropical Islands se nachází v Německu, asi 60 km jižně od Berlína, v bývalém hangáru pro vzducholodě.
  2. Jaké jsou otevírací hodiny? Tropical Islands je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, celoročně.
  3. Je možné přenocovat v Tropical Islands? Ano, Tropical Islands nabízí možnost přenocování v různých typech ubytování, jako jsou pokoje, lodges, stanové kempy nebo stany.
  4. Můžu přijít pouze na jeden den? Ano, je možné zakoupit denní vstupenky pro návštěvu Tropical Islands na jeden den.
  5. Jsou v ceně vstupenky zahrnuty všechny atrakce? Většina atrakcí je zahrnuta v ceně vstupenky, ale některé další aktivity, jako například wellness a sportovní zařízení, mohou být za příplatek.
  6. Je Tropical Islands vhodný pro děti? Ano, Tropical Islands je vhodný pro děti. Najdete zde atrakce a aktivity vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně dětských koutků, skluzavek a vodních atrakcí.
  7. Je povoleno fotografování a natáčení? Ano, fotografování a natáčení pro soukromé účely je povoleno, ale je důležité respektovat soukromí ostatních návštěvníků.
  8. Je možné přivést vlastní jídlo a nápoje? Ano, je možné přivést vlastní jídlo a nápoje do venkovního areálu. Ve vnitřním prostoru je však nutné konzumovat pouze jídlo a nápoje zakoupené v Tropical Islands.
  9. Je možné parkovat u Tropical Islands? Ano, je zde k dispozici parkoviště. Poplatek za parkování není zahrnut v ceně vstupenky.
  10. Je možné se dostat do Tropical Islands vlakem nebo autobusem? Ano, je možné se dostat do Tropical Islands vlakem nebo autobusem. Můžete použít spojení RE2 mezi Berlínem a Cottbusem, které zastavuje na zastávce Brand (Tropical Islands). Z nádraží je možné využít kyvadlový autobus, který vás dopraví přímo k areálu.