Zábava pro malé i velké

TROPICAL ISLANDS je prázdninový komplex, který nadchne milovníky tepla, moře a zábavy snad všech věkových kategorií!  Na co se tedy vlastně můžete v areálu kromě vody a relaxace těšit?

– Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven dětský koutek s názvem Tropino Club, ve kterém mohou jezdit na lodičkách, lézt na horolezeckou stěnu, vyzkoušet různé atrakce a prolézačky nebo se vydat na bouřící sopku se skluzavkou. Speciálně vyškolení pracovníci jsou připraveni postarat se o děti jakéhokoliv věku, aby si jejich rodiče mohli na chvilku odpočinout nebo zajít do relaxační části se saunami.

– Pro všechny milovníky vodních radovánek jsou v komplexu umístěny také 3 tobogány a skluzavka. Na jednom se můžete projet ve speciálních nafukovacích člunech, druhý je standardní, který můžete znát z jakéhokoliv koupaliště a třetí je vhodný jen pro odvážné jedince, kteří se nebojí pořádného adrenalinu.

Zobrazit pobyty se slevou v Tropical Islands » Zobrazit zájezdy do Tropical Islands » Zobrazit dostupnost ubytování v Tropical Islands »

– A hlavně pro ženy, ale nejen pro ně, je v jedné z části areálu i nákupní ulička, ve které si můžete zakoupit suvenýry, korálky, obrázky, přívěšky, ale také plavky a jiné zboží, které byste během svého pobytu mohli kdykoliv potřebovat.

Pokud cestujete s přáteli, či rodinou, zajisté oceníte, když se společně setkáte alespoň u večeře. Společné jídlo si můžete vychutnat v jedné z místních restaurací a jedna z nich je navíc obohacena chutnými dětskými jídly, abyste jídlem potěšili i své malé ratolesti. Při večeři navíc můžete sledovat originální večerní show, která se odehrává na hlavní pláži a je doprovázena kouzelníky, tanečníky a zpěváky.