Jak se dostat do TROPICAL ISLANDS?

Z České republiky se do Tropical Islands můžete dostat několika způsoby:

Autem:

Cesta autem z Prahy do Tropical Islands trvá přibližně 2,5 hodiny (v závislosti na provozu). Nejrychlejší cesta je po dálnici D1 směrem na Berlín, poté se přesunete na dálnici A10 směrem na Frankfurt (Oder) a následně sjedete na dálnici A13 směrem na Drážďany. Výjezd z dálnice je u značky „Staakow“, odkud už je to jen několik minut do areálu Tropical Islands.

Vlakem:

Nejsnadnější cesta vlakem z České republiky je přes Berlín. Z Prahy (hlavní nádraží) můžete jet přímým vlakem do Berlína (hlavní nádraží) a poté přestoupit na vlak RE2 směrem na Cottbus. Vystoupíte na zastávce „Brand (Tropical Islands)“, odkud je k dispozici kyvadlový autobus do areálu Tropical Islands.

Autobusem:

Některé autobusové společnosti nabízejí přímé spojení z Prahy do Tropical Islands. Je dobré si předem zjistit, zda je aktuálně nějaký autobusový spoj k dispozici, a rezervovat si místo.

Letadlem:

Nejbližší mezinárodní letiště je v Berlíně (BER), odkud můžete pokračovat vlakem nebo autobusem do Tropical Islands, jak je popsáno výše.

Pokud chcete mít co nejméně starostí s navštívením Tropical Islands, doporučujeme si zobrazit aktuální seznam zájezdů s CK.

Zobrazit pobyty se slevou v Tropical Islands » Zobrazit zájezdy do Tropical Islands » Zobrazit dostupnost ubytování v Tropical Islands »