Ubytování v Tropical Islands

Máte už jasno o svém výletu do TROPICAL ISLANDS, ale pořád nevíte, kde vlastně budete po celodenních vodních radovánkách nocovat? Odpověď je jednoduchá, spát totiž můžete přímo na pláži! Pro návštěvníky jsou zde připravena dřevěná lehátka nebo karimatky, na kterých se pohodlně vyspíte a navíc můžete usínat přímo u vody bez obav z komárů nebo jiných nočních živočichů.

Pokud jste náročnější a přespání na dřevěných lehátkách Vás moc neláká, můžete si v areálu pronajmout stan nebo krásnou plážovou chatku. Splňte si svůj sen o dovolené, kdy budete nocovat hned u moře a přitom nemusíte mít strach z žádných nepříjemných živlů. Celou noc je zde krásně teplo, nehrozí Vám déšť ani vítr a koupat se navíc můžete kdykoliv budete chtít. Hlavní pláž je sice přes noc uzavřená, romantická laguna ale Vaší návštěvu přivítá klidně i za tmy. Užijte si s partnerkou či partnerem romantickou a hlavně nezapomenutelnou noc v pravém tropickém ráji!

Zobrazit pobyty se slevou v Tropical Islands » Zobrazit zájezdy do Tropical Islands » Zobrazit dostupnost ubytování v Tropical Islands »