Sauny

Jedna z mnoha saun v Tropical Islands
Jedna z mnoha saun v Tropical Islands

I milovníci relaxace a správného a hlavně ničím nerušeného odpočinku si v TROPICAL ISLANDS přijdou na své. Uprostřed areálu se totiž nachází velký saunový prostor, který je rozdělen na 6 různých částí, podle jednotlivých druhů saun. Dáte přednost suché sauně, léčivé páře, očistné lázní, relaxačním koupelím nebo sálavým pokojům? Volba už záleží jen a jen na Vás. Až skončíte s první dávkou relaxace, přicházejí na řadu také masáže, zábaly a jiné lázeňské procedury. A že pořád nemáte dost? Pak spolu s partnerem či partnerkou vyzkoušejte koupel v horké vířivce, speciální bahenní koupel nebo si jen tak lehněte do jednoho z domků určených k tichému a nerušenému odpočinku.

Zobrazit pobyty se slevou v Tropical Islands » Zobrazit zájezdy do Tropical Islands » Zobrazit dostupnost ubytování v Tropical Islands »

Pokud cestujete s dětmi, ale o svou relaxaci byste přišli jen neradi, můžete je umístit do dětského koutku, kde na ně dohlédne vyškolený personál a spolu s ostatními dětmi zažijí nespoutanou zábavu na lodičkách nebo horolezecké stěně. Až je poté před večeří vyzvednete, budou Vám mít co vyprávět ještě celý večer.